ΓΙΟΡΤΗ 17ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Μια μέρα που μας θυμίζει ότι η απόκτηση κάποιων αγαθών χρειάζεται θυσίες. Συγχαρητήρια στους μαθητές/ριες που έλαβαν μέρος: Αβραμοπούλου Σοφία, Αθυμαρίτη Αγγελική, Γιώτη Σταυρούλα, Γκούμα Γεωργία, Καλτσά Θεοδώρα, Καμήλο Γιώργο, Καπλάνη Μαριλένα, Καρκαλέτσου Μαρία, Καρκαλέτσο Σταύρο, Κίτσιου Ιωάννα, Κοπαλά Ζωή, Κοσμίδη Ευφροσύνη, Κουτσιρή Βασιλική, Κωνσταντίνου Εβελίνα, Μποντιάν Βικτώρια, Οικονόμου Ελευθερία, Πετσάκη Κατερίνα και Ράπελλα Ιωάννα. Για την πραγματοποίηση της γιορτής βοήθησε η καλλιτεχνική ομάδα του σχολείου, που αποτελείται από τους μαθητές/ριες: Αντωνάτο Χάρη, Λουκογιαννάκη Γιώργο, Μαυρίδου Σοφία, Μπαζιώτη Σοφία και Σκεπετάρη Χρήστο. Τον ήχο φρόντισαν οι μαθητές: Γεωργακόπουλος Χρήστος και Γιαννουλάκης Νίκος. Την γιορτή οργάνωσαν η κ. Λογοθέτη Ανθούλα και η κ. Γάππα Σωτηρία.

315img 2537