Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκπαιδευτικά ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2021-22

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2021-22

Μεγάλη ήταν η συμμετοχή των μαθητών/ριων του σχολείου μας στον διαγωνισμό ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ. Η πρώτη φάση του διαγωνισμού πραγματοποιήθηκε στο εργαστήριο πληροφορικής με την συμμετοχή των παρακάτω μαθητών: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΤΣΙΡΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΑΠΛΑΝΗ, ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗ, ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΣΜΙΔΗ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΪΝΤΙΝΙ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΝΩΛΑΡΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΑ ΚΙΤΣΙΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΖΟΝΑΤΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΙΚΟΥ.

img 1538img 1539

Στην β φάση προκρίθηκαν οι μαθητές/ιες: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΤΣΙΡΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΑΠΛΑΝΗ και ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗ, ανάμεσα σε 2.354 μαθητές από 173 σχολεία όλης της χώρας. Τον διαγωνισμό οργάνωσε η εκπαιδευτικός ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ