Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Αθλητικές ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Την Τρίτη 5/5/2015 πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου, εκδήλωση προς τιμήν των κοριτσιών της ομάδας μπάσκετ για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο πανελλήνιο πρωτάθλημα.

Στα πλαίσια της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε απονομή αναμνηστικών στις μαθήτριες-αθλήτριες της ομάδας, στον προπονητή κ. Γιώργο Κάββουρα και στον υπεύθυνο φυσικής κατάστασης κ. Νίκο Βαρβαρίγο.

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους, ο δήμαρχος Φυλής κ. Χρήστος Παππούς, ο αντιδήμαρχος Διοίκησης και υπεύθυνος οικονομικών κος Δημήτρης Καμπόλης και ο πρόεδρος του αθλητικού οργανισμού κος Γιώργος Μαυροειδής.

Ο διευθυντής του σχολείου κ. Σαρρής Αντώνιος απένειμε τιμητική πλακέτα στον δήμαρχο Φυλής κ. Παππού για την συνεισφορά του και την μέχρι τώρα στήριξή του στον αγώνα των κοριτσιών.

Ο διευθυντής του σχολείου, οι καθηγητές και οι μαθητές ευχήθηκαν στις αθλήτριες πάντα νίκες και καλή πρόοδο!!!?????

Το ασημένιο κύπελλο που στολίζει την προθήκη με τα κύπελλα και τα μετάλλια του σχολείου!!!

πανελλήνιο, σχολικό, πρωτάθλημα, μπάσκετ, καλαθοσφαίριση, Κύπρος, γυναικεία ομάδα, 2ο λύκειο, Άνω Λιόσια, δήμος Φυλής, Γιώργος Κάββουρας